Hakkımızda

 
Anlaşmalı Kurumlar
Sık Sorulan Sorular
Doktorlarımız
Foto Galeri
Görüşleriniz
Bize Ulaşın
 

İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi, size özel yatak kapasitesi ile tamamıyla akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet veriyor.

Tamamen yanmaz, çizilmez ve anti bakteriyel malzemeler ile donatılan hastanede insan sağlığı için gereken her ayrıntı üzerinde titizlikle durulmuştur. Sterilizasyona büyük önem verilen İzmit Kadın Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi'nde, manüel dezenfeksiyonun yanı sıra tüm hasta yatakları yüksek sıcaklıkta su püskürtme sistemi ile yıkanabiliyor.

Bilgisayar teknolojisinin son derece etkin olarak kullanıldığı İzmit Kadın Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi'nde, Hastane Bilgi Sistemi (HIS) yazılımından yararlanılıyor. Bu yazılım, hem hasta bilgilerinin hızla toplanıp işlenerek, tanı ve tedavide kullanılabilmesine olanak tanıyor, hem de hastaya özel tahlil, film, laboratuvar sonuçları gibi bilgilerin, bilgisayar ortamında sunulmasını ve saklanmasını sağlıyor. Bu sistemle doktorlar hastane dışındayken de hasta takibini elektronik ortamda yapabiliyor. Ayrıca kâğıt dolaşımı ve bürokrasi en aza indiriliyor, hasta yakınlarının uğradığı zaman kaybı ortadan kaldırılıyor.

 

 

   
 
 
AnasayfaKurumsalHizmetlerimizAnlaşmalı Kurumlar Foto GaleriBilgi Bankasıİletişim Site Haritası
Bizi Takip Edin
İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi